Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Koniunktura w budownictwie w sierpniu

2006-09-25

Koniunktura w budownictwie w sierpniu

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego koniunktura gospodarcza w budownictwie w sierpniu br., podobnie jak miesiąc wcześniej, była oceniana optymistycznie, najlepiej od 1993 r.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego koniunktura gospodarcza w budownictwie w sierpniu br., podobnie jak miesiąc wcześniej, była oceniana optymistycznie, najlepiej od 1993 r. Spowodowane jest to przede wszystkim utrzymującym się wysokim poziomem zamówień, produkcji budowlano-montażowej i sytuacji finansowej przedsiębiorstw. W najbliższych miesiącach oczekiwany jest dalszy, choć nieco wolniejszy niż przed miesiącem, wzrost portfela zamówień i produkcji oraz poprawa sytuacji finansowej przedsiębiorstw budowlano-montażowych. Co charakterystyczne, coraz większa liczba badanych przedsiębiorców nie odczuwa żadnych barier w prowadzeniu działalności gospodarczej. Ci przedsiębiorcy, którzy widzą utrudnienia, coraz częściej wskazują na niedobór wykwalifikowanych pracowników ( ich liczba wzrosła w ciągu miesiąca z 16 do 45 proc.).

Źródło: | 2006-09-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Suwałkimieszkania na wynajem powiat Gostyńskidomy na wynajem gmina Kornowacmieszkania na wynajem gmina Radymnodomy na wynajem w Wierzbka Górnamieszkania na wynajem w Milskudomy na sprzedaż w Nowych Depułtyczach

Deweloperzy

);