Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kongres otwarcia

2012-03-16

Kongres otwarcia

17 marca br. odbędzie się kongres inicjujący działalność Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

17 marca br. w Centrum Konferencyjnym Rubin w Łodzi odbędzie się kongres inicjujący działalność Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Podczas kongresu przedstawiony i poddany dyskusji zostanie program działalności stowarzyszenia. Przedstawione zostaną jego funkcje pozastatutowe, nastąpi również prezentacja kandydatów na członków zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Ważnym punktem programu będzie wybór władz stowarzyszenia.

Dodatkowo podczas konferencji będą dostępne darmowe konsultacje z prawnikiem, doradcą finansowym oraz ekspertami ze stowarzyszenia.

Szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie internetowej www.mieszkanicznik.pl.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniakamienice na sprzedażdomy na wynajemdomy na wynajem powiat Krotoszyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kępińskidomy na wynajem gmina Markowadomy na wynajem gmina Lisewodomy na sprzedaż w Leszczynkadomy na wynajem w Starych Mursachdomy na sprzedaż w Ubiadzie

Deweloperzy

);