Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kongres obok Spodka

2011-11-29

Kongres obok Spodka

W rejonie hali Spodka, na terenie dawnej kopalni powstanie Międzynarodowe Centrum Kongresowe.

W Śródmieściu, w rejonie Spodka powstanie Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Zostanie ono wybudowane na pozostałym po zakończonej działalności kopalni „Katowice” 16,6 ha terenie, który wymagał ponownego zagospodarowania. MCK będzie połączone przejściem podziemnym z Halą Widowiskowo-Sportową Spodek. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 38 948 m kw.

W budynku mają się znajdować m.in.: sale wielofunkcyjne, sala bankietowa, audytorium, restauracja główna, lokal gastronomiczny, strefa VIP, pressroom, sale konferencyjne.

Wykonawcą prac ma być Polimex-Mostostal. Wartość projektu wynosi ok. 303 mln zł, z czego ok. 50 proc. dofinansowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 i ok. 50 proc. z budżetu Miasta Katowice. Realizacja projektu ma trwać do 2013 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Białobrzeskidomy na wynajem powiat Pruszkowskilokale użytkowe na wynajem gmina Tomaszów Lubelskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Suchańdomy na sprzedaż w Hornowszczyźniedomy na sprzedaż w Węgliscemieszkania na sprzedaż w Kolonie

Deweloperzy

);