Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konferencja POLISH PROPERTY Market Integration - doroczne spotkanie na Mazurach

2006-06-12

Konferencja POLISH PROPERTY Market Integration - doroczne spotkanie na Mazurach

PROGRAM SPOTKANIA:

21.06.2006

16:00 - 20:00 Przyjazd gości oraz zakwaterowanie
20:00 - 00:00 Welcome Business Cocktail

22.06.2006:

08:30 - 09:45 Śniadanie
10:00 - 13:00 Prezentacje oraz dyskusje panelowe

Tematyka:

Źródełko nie wysycha
- Pieniądze na inwestycje handlowe nadal płyną silnym strumieniem na polski rynek docierając do coraz mniejszych miast. Do gry o portlefe Polaków włączają się nowi deweloperzy, nieznane nam jeszcze marki. Czy jest jeszcze dla nich miejsce na naszym rynku? Jak pokonać rywali?

Biurowy zawrót głowy - Na rynku biurowym widać ożywienie. Maleje liczba pustostanów, rośnie zainteresowanie najemców, a deweloperzy planują kolejne inwestycje. Jak i gdzie budować, żeby odnieść sukces? O rynki jakich miast warto walczyć?

Nie tylko po żaglami - Rynek hotelowy - Zagraniczni turyści chcą poznawać Polskę. Poszukiwane są także profesjonalne obiekty przystosowane do prowadzenia konferencji, zjazdów, seminariów. Dla jakiego typu obiektów hotelowych Mazury są atrakcyjną lokalizacją? Kiedy możemy oczekiwać wysypu nowych inwestycji hotelowych na Mazurach i na terenie całej Polski?

Już po burzy? Minął rekordowy rok pod względem inwestycji w Polsce. Jak długo jeszcze pozostaniemy atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów? Jakie produkty inwestycyjne są poszukiwane? Czy instytucje finansowe wystawią wreszcie swoje nieruchomości na sprzedaż?

13:00 - 14:30 Przerwa lunchowa
14:30 - 17:00 Exhibitions & Private Business Meetings
17:00 - 20:00 1st Eurobuild Tenis Tournament
od 21:00 Open Air Eurobuild Party

23.06.2006:

08:30 - 09:45 Śniadanie
10:00 - 13:00 Prezentacje oraz dyskusje panelowe

Tematyka:

Wyprzedaż rodowych sreber
- Czy instytucje, dla których nieruchomości nie są podstawowym biznesem powinny utrzymywać je, nawet jeśli w firmie brakuje specjalistów od zarządzania portfelem? Przecież bank jest od zarabiania pieniędzy, a nie od obrotu nieruchomościami. Może zatem lepiej byłoby pozbyć się zbędnych rodowych sreber? Lista korzyści takiego rozwiązania jest długa...

Rozbić bank - Finansowanie inwestycji mieszkaniowych. Jakie oczekiwania mają deweloperzy, a jakie bankowcy? Jakie są inne możliwości zdobycia środków na inwestycje?

Większy może więcej - Czy czeka nas koncentracja na rynku mieszkaniowym, na którym nadal silną pozycję mają polscy deweloperzy. Jakie korzyści płynął z łączenia firm? Zagraniczni deweloperzy widząc potencjał Polski przechodzą do ekspansji przejmując spółki lub tworząc z polskimi partnerami wspólne przedsięwzięcia. Czy krajowe, silne spółki obiorą podobną strategię?

Złoty wiek - Ceny mieszkań rosną, że aż miło. Kolejki jak przed laty ustawiają się, gdy deweloper rozpoczyna sprzedaż lokali w nowym projekcie. Tak dziś wygląda rynek mieszkaniowy w największych miastach. Jak długo zdoła utrzymać się tak dobra koniunktura na rynku? Czy jest w stanie coś zagrozić tak dynamicznemu rozwojowi rynku?

13:00 - 14:00 Przerwa lunchowa
14:00 - 16:00 Exhibitions & Private Business Meetings
16:00 Goodbye Snack Dinner oraz zakończenie spotkania


Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Więcej informacji: www.eurobuild.pl/mazury

Źródło: | 2006-06-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażmieszkania do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Słubickidomy na wynajem powiat Gdańskidomy na sprzedaż gmina Bedlnomieszkania na wynajem gmina Kramskdomy na wynajem w Niezgodziemieszkania na sprzedaż w Białejmieszkania na wynajem w Barwinku

Deweloperzy

);