Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konduktorska Business Center ma agenta

2011-05-06

Konduktorska Business Center ma agenta

Budowa zostanie zakończona w 2011 r.

Firma CB Richard Ellis, została wybrana przez HB Reavis Group na wyłącznego agenta stołecznego projektu Konstruktorska Business Center (KBC). Zlokalizowany na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej obiekt jest projektem pracowni architektonicznej Epstein.

W budynku, którego realizację już rozpoczęto, znajdzie się 48 tys. m kw. powierzchni biurowo-handlowej klasy A. Inwestycja ma zostać ukończona w pierwszym kwartale 2013 r. Zaprojektowany z naciskiem na nowoczesne systemy i troskę o środowisko biurowiec jest w trakcie procesu uzyskiwania certyfikatu BREEAM.

Przeczytaj więcej  o Konduktorska Business Center

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniahale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości na zamianędomy na sprzedaż powiat Chełmińskimieszkania na wynajem powiat Tucholskidomy na sprzedaż gmina Manowomieszkania na sprzedaż gmina Gorzkówmieszkania na wynajem w Grodkowicachmieszkania na sprzedaż w Grabowiedomy na wynajem w Szprudowie

Deweloperzy

);