Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolibki: Restauracja w pałacu – to możliwe!

2010-08-25

Kolibki: Restauracja w pałacu – to możliwe!

Władze Gdyni chcą na najbliższej sesji Rady Miasta zmienić plan zagospodarowania zespołu dworsko-pałacowego Kolibki.

Władze Gdyni chcą na najbliższej sesji Rady Miasta zmienić plan zagospodarowania zespołu dworsko-pałacowego Kolibki. Nowy projekt zakłada przekształcenie tego miejsca, tak aby umożliwić powstanie restauracji i hotelu – czytamy w „Dzienniku Bałtyckim”.

Ratusz przygotowuje już specyfikację przetargową Kolibki, na wieloletnią dzierżawę terenu. Zespół dworsko-pałacowy ma zostać przekształcony w obszar turystyczno-rekreacyjny, natomiast zadaniem przyszłego dzierżawcy ma być przywrócenie budynkowi jego dawnych walorów i odtworzeniem układu przestrzennego.

Przyszłego inwestora czeka niełatwe zadanie. Będzie to rewitalizacja dworu wraz z dziedzińcem o powierzchni 1244 m kw. oraz rekonstrukcja dawnych budynków: browaru i kuźni. Wszystkie te prace muszą być zgodnie z Koncepcją Rewaloryzacji Zespołu Dworsko-Krajobrazowego Kolibki w Gdyni.
 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 23.08.2010 | 2010-08-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Legnickidomy na wynajem powiat Iławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Przemętlokale użytkowe na sprzedaż gmina Gołczamieszkania na wynajem w Przysiecedomy na wynajem w Proszkowiedomy na sprzedaż w Ugodzie

Deweloperzy

);