Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejny zagraniczny deweloper na polskim rynku

2006-06-13

Kolejny zagraniczny deweloper na polskim rynku

Brytyjska firma deweloperska Helical Bar, wchodząca w skład korporacji Helical Group, rozpoczyna działalność w Polsce.

Brytyjska firma deweloperska Helical Bar, wchodząca w skład korporacji Helical Group, rozpoczyna działalność w Polsce. Zawiązana została spółka joint-venture, która będzie się zajmować budową obiektów handlowych zlokalizowanych poza dużymi ośrodkami miejskimi.

Na początku czerwca przedstawiciele firmy podpisali umowę na realizację trzech inwestycji, o łącznej powierzchni 90 tys. m kw.

Źródło: | 2006-06-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniahale i magazyny na sprzedażdziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Legnicalokale użytkowe na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskidomy na wynajem gmina Żelazkówdomy na wynajem gmina Skołyszyndomy na wynajem w Starej Łomży nad Rzekądomy na sprzedaż w Łukowejdomy na wynajem w Ostrykole Dworskim

Deweloperzy

);