Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejny Samorząd Domowy Mieszkańców

2012-01-25

Kolejny Samorząd Domowy Mieszkańców

W ramach bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani w budynku przy ul. Białogardzkiej 21 powstał Samorząd Domowy Mieszkańców, który jest czwartym w zasobach SMB.

W ramach bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani w budynku przy ul. Białogardzkiej 21 powstał Samorząd Domowy Mieszkańców, który jest czwartym w zasobach SMB.

Jednostki takie mogą być powoływane w całym kraju, w każdym budynku mieszkalnym, jeżeli większość osób posiadających prawo do lokalu mieszkalnego w danej nieruchomości wyrazi na to zgodę. Wśród najważniejszych zadań tego typu jednostek wymienić należy m.in. działania na rzecz poszanowania wspólnego mienia, a także ładu i porządku na terenie nieruchomości i w jej obrębie. Samorządy mogą również zajmować się organizowaniem społecznej opieki i pomocy starszym mieszkańcom budynku.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-01-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat M. Zielona Góradomy na wynajem powiat M. Chełmmieszkania na sprzedaż gmina Barwicelokale użytkowe na wynajem gmina Węgorzewodomy na sprzedaż w Białochowiedomy na sprzedaż w Klusymieszkania na sprzedaż w Rogaczu

Deweloperzy

);