Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejny milion na operę

2009-07-07

Kolejny milion na operę

Krakowska opera pochłania kolejny milion złotych na poprawę usterek.

Krakowska opera pochłania kolejny milion złotych na poprawę usterek – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Opera może zostać zamknięta, a wszystko z powodu usterek, które nie zostały do tej pory usunięte. Dotychczas opera była otwarta tylko tymczasowo. Obecnie na widowni może znaleźć się 460 osób, mimo że miejsc jest znacznie więcej. Wynika to z braku dodatkowych drzwi ewakuacyjnych. Aby opera nie została zamknięta, należy zrobić dodatkowe wyjście – donosi dziennik. Niedociągnięcia muszą być naprawione do końca wakacji.

Radni miasta nie chcą dopuścić do zamknięcia obiektu, jednak chcą uniknąć sytuacji, w której samorząd musiałby nieustannie finansować naprawy nowych usterek.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 26.06.2009 | 2009-07-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat Kieleckidomy na wynajem powiat Wejherowskidomy na sprzedaż gmina Brzeżnolokale użytkowe na wynajem gmina Rzgówmieszkania na sprzedaż w Łowiczkumieszkania na sprzedaż w Nowej Trzcianniedomy na sprzedaż w Hucie Wiskickiej

Deweloperzy

);