Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejny deweloper z zagranicy

2006-07-04

Kolejny deweloper z zagranicy

Westmark – brytyjska firma deweloperska inwestująca, jak dotąd, jedynie w Wielkiej Brytanii postanowiła rozszerzyć działalność na inne kraje, w tym na Polskę.

Westmark – brytyjska firma deweloperska inwestująca, jak dotąd, jedynie w Wielkiej Brytanii postanowiła rozszerzyć działalność na inne kraje. Pierwszym z nich jest Polska. Inwestor wraz z polską firmą budowlaną Venessa założył konsorcjum. Jak uzasadniali swoją decyzję przedstawiciele brytyjskiego inwestora, wybrano Polskę, gdyż jest to „kraj o dużym potencjale wzrostu rynku mieszkaniowego”.

Pierwszą inwestycją dewelopera będzie osiedle Ventana – Rezydencje w Walendowie. Jest to oryginalne osiedle 150 domów jednorodzinnych, które powstaje w odległości 18 km od centrum Warszawy, w miejscowości Walendów. Inwestor zapewnia, że będzie to jedyny tej klasy projekt w Polsce.

Ventana ma być połączeniem eleganckiej i stylowej architektury z komfortem, jaki zapewniają nowoczesne rozwiązania technologiczne. Osiedle ma dać mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i dobrego sąsiedztwa. Ogromną zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Położona w otoczeniu lasów i stawów, gwarantuje kontakt z naturą. Jednocześnie bliskość stolicy zapewnia dostęp do jej atrakcji rozrywkowych i kulturalnych. Rezydencje leżą też w pobliżu willowych osiedli Magdalenka i Nadarzyn oraz Janek z ich infrastrukturą: sklepami, szkołami, ośrodkami zdrowia i sportu itd.

Źródło: Neuron Agencja Public Relations | 2006-07-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości na wynajemdziałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Krośnieńskidomy na wynajem powiat M. Jelenia Góralokale użytkowe na sprzedaż gmina Brusylokale użytkowe na sprzedaż gmina Iwanowicemieszkania na wynajem w Dąbrowejdomy na sprzedaż w Makowiscedomy na wynajem w Kąpiołkach

Deweloperzy

);