Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejne trzy

2011-04-26

Kolejne trzy

O trzy miesiące przedłużono areszt dla holenderskiego dewelopera Marcelisa B., prezesa spółki Providentia Invest, która budowała osiedle Żubr w Niepołomicach.

O trzy miesiące przedłużono areszt dla holenderskiego dewelopera Marcelisa B., prezesa spółki Providentia Invest, która budowała osiedle Żubr w Niepołomicach. Zdaniem prokuratury Holender dokonał oszustwa wobec co najmniej kilkuset osób, w tym również wykonawców - podaje „Gazeta Wyborcza”. Straty szacuje się na kwotę 51 mln zł.

44-letni deweloper został zatrzymany na początku marca. Postawiono mu kilkanaście zarzutów, obejmujących oszustwa i działania na szkodę kierowanej przez niego spółki. Do prokuratury zgłosiło się ponad stu oszukanych przez dewelopera klientów. Stracili oni w sumie około 10 mln zł, które wpłacali na poczet domów i mieszkań, powstających na terenie luksusowego osiedla w Niepołomicach.
 
Holender usłyszał także zarzut oszukania firmy Adma, która budowała osiedle na zlecenie Żubra. Szkoda sięga 10 mln zł. Śledztwo zostało przedłużone do końca października 2011 r.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-04-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Suskimieszkania na wynajem powiat Bielskidomy na sprzedaż gmina Szczytnadomy na wynajem gmina Łapsze Niżnemieszkania na wynajem w Teresewiedomy na wynajem w Lubiatowiedomy na sprzedaż w Głuchowie

Deweloperzy

);