Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejne miasta walczą o Mieszkanie Plus

Magdalena Hojniak | 2019-10-07

Kolejne miasta walczą o Mieszkanie Plus
Kolejne dwa miasta chcą budować Mieszkania Plus

Nakło nad Notecią i Toruń to miasta, w których powstaną rządowe mieszkania na wynajem. Projekty dostarczą łącznie 510 nowych lokali mieszkalnych.

PFR Nieruchomości podpisało kolejną umowę w związku z realizacją inwestycji mieszkaniowej, która ma powstać w ramach „Mieszkania Plus” w Nakle pod Notecią. Za opracowanie projektu będzie odpowiedzialna pracownia architektoniczna Atelier Tektura, a rozpoczęcie budowy zaplanowano na III kwartał 2020 r. W międzyczasie zainteresowani najmem mogą wypełnić ankietę dotyczącą preferowanego metrażu oraz formy najmu – z opcją dojścia do własności lub najem instytucjonalny. W zaplanowanej w Nakle inwestycji ma powstać 190 mieszkań o średniej powierzchni 51 mkw. Mieścić się będą w 4 blokach liczących po 5 kondygnacji.

Wcześniej, bo w I kwartale 2020 r., miałaby się rozpocząć budowa „Mieszkania Plus” w Toruniu. W ostatnim czasie do toruńskiego Urzędu Miasta wpłynął wniosek o pozwolenie na budowę. Projekt zakłada wybudowanie 320 mieszkań w 8 4-kondygnacyjnych blokach. Ponad połowę z nich mają stanowić lokale 2-pokojowe. Znaczną część obejmą również mieszkania z 3 pokojami. 24 lokale będą przygotowane jako kawalerki. Ponadto 16 mieszkań zostanie dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obrębie inwestycji przewidziano 384 miejsca parkingowe, tereny rekreacyjne i plac zabaw dla dzieci.  

Źródło: KRN.pl | 2019-10-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemdomy na sprzedaż powiat Strzeleckilokale użytkowe na wynajem powiat M. Mysłowicemieszkania na sprzedaż gmina Abramówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Liniewomieszkania na sprzedaż w Siemcichachmieszkania na wynajem w Kryrachmieszkania na sprzedaż w Dzięczynie

Deweloperzy

);