Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejna inwestycja Globe Trade Center

2009-01-06

Kolejna inwestycja Globe Trade Center

Nowy kompleks o charakterze biznesowym powstanie przy ulicy Karkonoskiej we Wrocławiu. W trzech budynkach znajdzie się ponad 30 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

Nowy kompleks o charakterze biznesowym powstanie przy ulicy Karkonoskiej we Wrocławiu. W trzech budynkach znajdzie się ponad 30 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej – donosi portal Gazeta.pl.

Sukces poprzedniej inwestycji – budynku Globis przy Powstańców Śląskich zachęcił firmę do dalszych działań na terenie Wrocławia. Centrum Biurowe Karkonoska, zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Studio El, składać się będzie z trzech kaskadowo ustawionych biurowców: dwunasto-, ośmio- i pięciokondygnacyjnych. Na wysokości pierwszego lub drugiego piętra budynki mają zostać połączone. Do dyspozycji pracowników Centrum będzie ok. 550 miejsc parkingowych.
 
Portal informuje, że pierwsze dwa budynki zostaną oddane do użytku w pierwszym półroczu 2010 r., natomiast data zakończenia budowy trzeciego nie jest jeszcze znana. W środku pojawią się nowoczesne systemy telekomunikacyjne oraz inteligentne systemy zarządzania. Cena za metr kwadratowy nie jest jeszcze znana.

 

 

Źródło: Gazeta.pl 17.12.2008 r. | 2009-01-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Wołowskimieszkania na wynajem powiat Nowosolskimieszkania na sprzedaż gmina Jeżowedomy na wynajem gmina Dobrzyń nad Wisłądomy na sprzedaż w Orzechowiemieszkania na wynajem w Olszewiemieszkania na wynajem w Goworkach

Deweloperzy

);