Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejna edycja targów REFE we Wrocławiu

2005-09-12

Kolejna edycja targów REFE we Wrocławiu

W dniach 24–25 września 2005 r. we Wrocławiu odbędzie się kolejna – 13. już – edycja Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji REFE.

W dniach 24–25 września 2005 r. we Wrocławiu odbędzie się kolejna – 13. już – edycja Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji REFE. W programie targów, oprócz prezentacji oferty wystawców, przewidziane są konferencje i spotkania dotyczące rynku nieruchomości oraz inwestycji. Targi – uważane za jedną z najbardziej prestiżowych i jednocześnie największych imprez o charakterze wystawienniczym w Europie Środkowej – zgromadzą wystawców z całego świata. W czasie poprzedniej edycji targów, odbywającej się na wiosnę br. wystawę odwiedziło blisko 3300 osób z ponad 1100 firm, instytucji oraz urzędów. Podczas najbliższych targów organizatorzy spodziewają się zgromadzić ponad 300 wystawców oraz 3500 uczestników akredytowanych.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 18/2005 | 2005-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Nowomiejskidomy na sprzedaż powiat Kłodzkimieszkania na wynajem gmina Skórczdomy na wynajem gmina Pęcławmieszkania na wynajem w Strzępińmieszkania na sprzedaż w Robuniumieszkania na wynajem w Budach Siennickich

Deweloperzy

);