Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kokon przedsiębiorczości

2011-07-17

Kokon przedsiębiorczości

Zrujnowany pawilon Szpitala Czerwonego Krzyża na Powiślu zmieni się w nowoczesne Centrum Przedsiębiorczości.

Rozpoczęto rozbiórkę starego pawilonu przy ulicy Smolnej 6 w Warszawie. Ze względu na jego zły stan tylko fundamenty oraz niektóre ściany będą zachowane. Nowe centrum, które ma powstać w tym miejscu stanowić będzie dwupiętrowy biurowiec o powierzchni użytkowej 1,2 tys. m kw.

Warszawskie Centrum Przedsiębiorczości powstaje z myślą o osobach z pomysłem na własną firmę, rozpoczynających lub rozwijających swoją działalność. Będzie oferowało pomoc doradców, prawników, księgowych, sale konferencyjne, a co więcej - biuro lub biurko na godziny. Usługi będą odpłatne, ale jednocześnie tańsze względem cen na wolnym rynku.

Koszt całej inwestycji, łącznie z wyposażeniem wnętrz, szacuje się na 10 mln zł. Centrum ma zostać otwarte pod koniec 2012 r. Planuje się więcej inwestycji wspomagających rozwój przedsiębiorczości. Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent miasta,  zaznacza, iż podobne ośrodki powstaną przy ulicy Towarowej oraz Filarowej.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Wołomińskimieszkania na sprzedaż powiat Kamieńskimieszkania na sprzedaż gmina Supraśldomy na sprzedaż gmina Sułówmieszkania na wynajem w Warlitach Wielkichdomy na sprzedaż w Kłębowcumieszkania na sprzedaż w Ząbrowcu

Deweloperzy

);