Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kładki już nie ma

2009-11-25

Kładki już nie ma

Znad ulicy Kolejowej zniknęły tony żelastwa, które utrudniały komunikację w centrum miasta. W nocy z piątku na sobotę robotnicy rozebrali kładkę.

Znad ulicy Kolejowej zniknęły tony żelastwa, które utrudniały komunikację w centrum miasta. W nocy z piątku na sobotę robotnicy rozebrali kładkę – podaje bytomski Urząd Miejski.

Kładka przy placu Wolskiego, która od kilkudziesięciu lat łączyła ulicę Dworcową i Powstańców Warszawskich z dworcami autobusowym i kolejowym, była w opłakanym stanie. Ostatnio remontowano ją 6 lat temu, więc ponowna modernizacja był nieopłacalna. Piesi mają do dyspozycji przejście na wysokości ul. Dworcowej, kierowcy zaś muszą poczekać jeszcze parę dni na zakończenie prac – informuje UM.

 

 

Źródło: Biuro Prasowe UM w Bytomiu 22.11.2009 | 2009-11-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniainne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Siedleckidomy na sprzedaż powiat Miechowskimieszkania na sprzedaż gmina Przelewicelokale użytkowe na wynajem gmina Ogrodzieniecdomy na wynajem w Kikitachmieszkania na sprzedaż w Hermanówcedomy na wynajem w Kazimierzowie

Deweloperzy

);