Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kładka przez Wisłę – ostatnia prosta

2010-06-18

Kładka przez Wisłę – ostatnia prosta

już wkrótce rozpocznie się przerzucanie stalowej konstrukcji kładki przez Wisłę. Będzie to ostatni etap prac, które na skutek powodzi znacznie się wydłużyły.

Jak poinformował prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski, już wkrótce rozpocznie się przerzucanie stalowej kostrukcji kładki przez Wisłę. Będzie to ostatni etap prac, które na skutek powodzi znacznie się wydłużyły.
 
Końcowa faza potrwa kilka tygodni. Prace będą polegać na zainstalowaniu stalowej rury – głównego elementu nośnego – na dwóch barkach. Następnie konstrukcja zostanie odwrócona i przesunięta w stronę Podgórza. Ten etap miał rozpocząć się już miesiąc temu, ale powódź udaremniła robotnikom plany. Mimo przejścia fali kulminacyjnej przez Wisłę, udało się jednak uratować stalową konstrukcję, która teraz będzie instalowana.
 
Kładka przeznaczona będzie dla pieszych i rowerzystów. Połączy Kazimierz i Podgórze w miejscu, w którym stał kiedyś most Franciszka Józefa. Budowa przeprawy ma zakończyć się jeszcze w wakacje – informuje Krakow.pl.
 

 

Źródło: Krakow.pl 17.06.2010 | 2010-06-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Puławskimieszkania na wynajem powiat Żuromińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kleszczówdomy na wynajem gmina Glinojeckmieszkania na wynajem w Stryjno-Koloniamieszkania na sprzedaż w Gryszkańcachdomy na sprzedaż w Batorowie

Deweloperzy

);