Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kieleckie zakupy

2011-08-10

Kieleckie zakupy

Galeria Echo na kilkanaście dni przed otwarciem uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

W największym obiekcie handlowo- rozrywkowym w Świętokrzyskim znajdzie się niemal 300 sklepów i punktów usługowych. Poza szerokim wachlarzem sklepów w galerii znajdą się liczne restauracje, kawiarnie i punktu fast-food. Na najwyższej kondygnacji klienci będą mogli korzystać z kręgielni, siłowni, fitness, a dzieci będą mogły zostać w 300 metrowej bawialni.

W sumie galeria Echo będzie mieć 3 poziomy, w tym jeden podziemny. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 160 tys. m kw., z których 70 000 m kw. stanowi powierzchnia najmu. Klienci będą mieli do dyspozycji parking na 2 300 samochodów. Wykonawcą jest Echo Investment.

Otwarcie Galerii Echo nastąpi już 19 sierpnia.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęhale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Janowskilokale użytkowe na wynajem powiat Łobeskidomy na sprzedaż gmina Unisławmieszkania na wynajem gmina Orłydomy na wynajem w Haćkachmieszkania na wynajem w Mszaniemieszkania na wynajem w Jaworku

Deweloperzy

);