Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Katowickie Centrum Biznesu wykupione

2010-08-31

Katowickie Centrum Biznesu wykupione

Nowy właściciel Katowickiego Centrum Biznesu zapowiada, że w przeciągu kilkunastu miesięcy powstanie w tym miejscu biurowiec.

Czy niedokończony budynek Katowickiego Centrum Biznesu przestanie w końcu straszyć mieszkańców? Bardzo możliwe. Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, konstrukcję wykupił Maciej Jaglarz, właściciel katowickiego Separatora.

Na razie prace koncentrują się na oczyszczaniu i zabezpieczaniu budynku, budowa rozpocząć ma się wiosną. Nowy właściciel budynku zapowiada, że biurowiec klasy A lub B+, ma zostać oddany do użytku za kilkanaście miesięcy.

To, że działka ma nowego właściciela, cieszy również urzędników miejskich. Sukcesem zakończyło się przeniesienie pozwolenia na budowę, wydanego wcześniej irlandzkiej spółce P.I.A., która chciała w tym miejscu wybudować hotel oraz apartamentowiec.

Właściwe prace mają rozpocząć się wiosną 2011, a według zapewnień nowego właściciela, biurowiec będzie gotowy za kilkanaście miesięcy.

Źródło: "Gazeta Wyborcza Katowice", 29.08.2010 | 2010-08-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na wynajem powiat Nowotomyskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wołomińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Brzezinymieszkania na wynajem gmina Tucznodomy na wynajem w Bogusławicachdomy na sprzedaż w Guzachmieszkania na sprzedaż w Ciółkówku

Deweloperzy

);