Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Katowice podbiły Londyn projektem Silesii

2007-12-13

Katowice podbiły Londyn projektem Silesii

Silesia City Center, największe na Śląsku centrum handlowe, zwyciężyło w międzynarodowym konkursie World Leadership Awards 2007 w kategorii gospodarka i zatrudnienie.

Silesia City Center, największe na Śląsku centrum handlowe, zwyciężyło w międzynarodowym konkursie World Leadership Awards 2007 w kategorii gospodarka i zatrudnienie – informuje „Gazeta Wyborcza”. Jego inwestorowi, węgierskiej firmie TriGranit, udało się pokonać projekty z 400 miast z całego świata.

Konkurs odbył się w Londynie już po raz trzeci. Jest on organizowany przez The World Leadership Forum, które przyznaje nagrody miastom i inwestorom za projekty z różnych dziedzin, w tym architektury, transportu, kultury i sztuki, edukacji oraz zdrowia. W 14 kategoriach wybierane są miasta, które można uznać za lidera w danej gałęzi. Promowane są także innowacyjne rozwiązania.

Silesia City Center wygrało, ponieważ deweloper przekonująco pokazał jak 30 hektarów zdegradowanego obszaru zostało przekształcone w centrum miejskie, gdzie oprócz powierzchni handlowych znajdą się wkrótce także mieszkania oraz biura. Obecnie centrum daje pracę już 3 tys. osób – zwraca uwagę dziennik.

Źródło: „Gazeta Wyborcza Katowice” 12.12.2007 | 2007-12-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Strzeleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wadowickidomy na wynajem gmina Kobylinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Kąty Wrocławskiemieszkania na wynajem w Drozdowiemieszkania na wynajem w Konieczkowejmieszkania na sprzedaż w Kusice

Deweloperzy

);