Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Katowice: osiedle z wiszącymi ogrodami

2008-03-11

Katowice: osiedle z wiszącymi ogrodami

W katowickiej Ligocie powstanie duże osiedle mieszkaniowe. Architektura nawiązuje do najlepszych tradycji budownictwa mieszkaniowego okresu międzywojennego.

W katowickiej Ligocie powstanie duże osiedle mieszkaniowe. Architektura nawiązuje do najlepszych tradycji budownictwa mieszkaniowego okresu międzywojennego. Każdy dom będzie miał rozległy taras, a na dachach niektórych pojawią się ogródki – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Przy skrzyżowaniu ulic Piotrowickiej i Książęcej pojawi się duże osiedle nazwane od jednej z ulic Książęcym. Stawia go firma Centrum Kapitałowe „Modus" z Katowic. Jak czytamy dalej, w pierwszym etapie inwestycji powstaną 22 budynki. W każdym będzie się znajdowało po 10 mieszkań. Kolejne części inwestycji będą miały wyższą zabudowę, a w ostatniej oprócz mieszkań powstaną także biurowce. Wszystkie etapy łączy to, że posiadające liczne tarasy i przeszklone ogrody zimowe mieszkania będą otwarte na otoczenie. Najniżej położone lokale będą miały osobne wejścia, z pominięciem wspólnych klatek schodowych.

Spośród podobnych inwestycji w tym regionie bloki te wyróżniają tarasy na dwóch ostatnich kondygnacjach – dodaje dziennik. Z apartamentów na ostatnim piętrze można będzie wejść na dach, gdzie powstanie taras rekreacyjny z pergolami. Białe budynki ożywi pnąca się zieleń, a proste bryły urozmaicą kubiczne wykusze w mocnych kolorach: czerwieni, żółci i oranżach.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 02.03.2008 | 2008-03-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Wrocławskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Bytommieszkania na sprzedaż gmina Wola Mysłowskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Duszniki-Zdrójdomy na wynajem w Kamionce Wielkiejdomy na wynajem w Salatadomy na sprzedaż w Gliniku Zaborowskim

Deweloperzy

);