Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Katowice: Centrum biznesowe w nieczynnej drukarni

2007-02-05

Katowice: Centrum biznesowe w nieczynnej drukarni

Metropolis Nieruchomości Komercyjne wykupiła w Katowicach puste hale starej drukarni przy Alei Korfantego i zamierza je zaadaptować na biura typu open space o łącznej powierzchni ok. 17 tys. m kw., tworząc centrum biznesowe o nazwie Silesia Atrium.


Metropolis Nieruchomości Komercyjne wykupiła w Katowicach puste hale starej drukarni przy Alei Korfantego i zamierza je zaadaptować na biura typu open space o łącznej powierzchni ok. 17 tys. m kw., tworząc centrum biznesowe o nazwie Silesia Atrium. Firma jest obecnie w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Pierwszy etap rewitalizacji obiektów ma potrwać 15 miesięcy.

Kompleks znajduje się blisko centrum miasta, a jego dodatkowym atutem będzie duża liczba miejsc parkingowych.

Źródło: KRN.pl | 2007-02-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemkamienice na sprzedażinne nieruchomości na zamianędomy na wynajem powiat Brodnickimieszkania na sprzedaż powiat M. Zabrzemieszkania na wynajem gmina Lubańlokale użytkowe na wynajem gmina Babicemieszkania na wynajem w Prudnikumieszkania na sprzedaż w Zalesiedomy na sprzedaż w Orłowie

Deweloperzy

);