Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kamienica Lipińskiego sprzedana

2010-03-19

Kamienica Lipińskiego sprzedana

Kamienica Lipińskiego, o której głośno było w 2005 r., kiedy fotografik Tomasz Gudzowaty chciał ją wyburzyć i postawić w jej miejscu biurowiec, została sprzedana.

Kamienica Lipińskiego, o której głośno było w 2005 r., kiedy fotografik Tomasz Gudzowaty chciał ją wyburzyć i postawić w jej miejscu biurowiec, została sprzedana – donosi Życie Warszawy”.

Plany Gudzowatego pokrzyżował konserwator zabytków, który wpisał obiekt do rejestru. Nowy właściciel, niemiecki fundusz Union Investment GmbH, zapłacił za zabytkową kamienicę na rogu Al. Jerozolimskich i ul. Emilii Plater 28,5 mln euro. Właśnie kończy się proces rewitalizacji, a od mają zaczną być wpuszczani najemcy – czytamy.
 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 16.03.2010 | 2010-03-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemkamienice na zamianędomy na wynajem powiat Przemyskidomy na sprzedaż powiat M. Białystokdomy na sprzedaż gmina Gniewoszówlokale użytkowe na wynajem gmina Mogilanydomy na wynajem w Lubniidomy na sprzedaż w Przyłuskachmieszkania na sprzedaż w Rzepinie Pierwszym

Deweloperzy

);