Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kamień węgielny pod Senatorem

2011-05-13

Kamień węgielny pod Senatorem

10 maja Hanna Gronkiewicz–Waltz, wzięła udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod biurowcem Senator.

10 maja Hanna Gronkiewicz–Waltz, wzięła udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod biurowcem Senator.

Przy ul. Bielańskiej w Warszawie, w miejscu gdzie powstanie nowa inwestycja, znajdują się ruiny Banku Polskiego nazywanego Redutą. W tym budynku od 4 sierpnia aż do września 1944 r. powstańcy warszawscy skutecznie odpierali ataki Niemców.

Zanim przystąpiono do projektowania biurowca, inwestor zlecił przeprowadzenie wszelkich prac badawczych (trwały 4 lata), z uwagi na wartość historyczną Reduty. Co więcej, ocalałe fragmenty Banku Polskiego staną się ozdobą mającego powstać w tym miejscu Senatora.

Biurowiec będzie zajmował 25 tys. m kw. powierzchni na sześciu piętrach. Planowane oddanie budynku do użytku ma nastąpić w 2012 r.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Opatowskidomy na wynajem powiat Kłodzkidomy na wynajem gmina Cisekdomy na wynajem gmina Brzyskadomy na sprzedaż w Trząska-Zawodziemieszkania na wynajem w Bojszowychdomy na sprzedaż w Księżowola

Deweloperzy

);