Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kamień węgielny pod Business Garden

2011-06-09

Kamień węgielny pod Business Garden

Realizacja zielonego parku biznesowego oficjalnie rozpoczęta.

Za budowę trzech parków biznesowych, jakie powstaną w Polsce, odpowiada szwedzki deweloper, firma SwedeCenter, należąca do grupy Inter IKEA. Realizacja pierwszego z parków, Business Garden Warszawa, oficjalnie się rozpoczęła.

Kompleks oferować będzie powierzchnię biurową, hotelową, konferencyjną, handlową i usługową. Inwestycja obejmuje wzniesienie 7 budynków, usytuowanych na działce o powierzchni 6 hektarów, z których aż 60% stanowi powierzchnia biologicznie czynna. Systemy oszczędzania wody i energii, kontroli środowiska wewnętrznego oraz starannie dobrane materiały budowlane spełniają założenia zrównoważonego rozwoju i zgodności z certyfikacją LEED.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Hochtief Polska. Za projekt odpowiada zaś pracownia JSK Architekci.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Bieszczadzkidomy na sprzedaż powiat Malborskimieszkania na wynajem gmina Międzyrzeczlokale użytkowe na wynajem gmina Żyrzyndomy na sprzedaż w Mamotydomy na sprzedaż w Rumiancemieszkania na sprzedaż w Borkach Wielkich

Deweloperzy

);