Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kalisz wprowadza ulgi

2012-01-13

Kalisz wprowadza ulgi

W Kaliszu zostały wprowadzone okresowe ulgi podatkowe dla przedsiębiorców na rok 2012.

Prezydent Kalisza wprowadził okresowe ulgi podatkowe za wynajem lokali komunalnych. Pomoc została podzielona na trzy kategorie. Pierwsza obejmuje zawieszenie w 2012 r. corocznej waloryzacji czynszu za lokale użytkowe. Drugą formą wsparcia jest częściowe zwolnienie z opłat czynszowych za wynajmowane piwnice wchodzące w skład lokali. Miasto ułatwiło również rezygnację z niektórych pomieszczeń piwnicznych. Ostatnim sposobem wsparcia jest obniżenie wysokości stawek czynszowych za wynajem lokali użytkowych o 15 proc.

Takie działania sprawiają, że łączne koszty ponoszone przez przedsiębiorców z tytułu  podatku od nieruchomości, wyniosą ponad jeden milion zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Krośnieńskidomy na wynajem powiat Piskimieszkania na sprzedaż gmina Gąbinlokale użytkowe na wynajem gmina Rogóźnomieszkania na wynajem w Suchadomy na wynajem w Milionowiemieszkania na wynajem w Osieku Dużym

Deweloperzy

);