Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Już wkrótce nowe galerie

2010-06-23

Już wkrótce nowe galerie

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce w centrum Katowic działać będą cztery nowe galerie handlowe.

Wszystko wskazuje na to, że już wkróce w centrum Katowic działać będą cztery nowe galerie handlowe. Wśród mieszkańców i władz brak zgody, czy takie inwestycje przyniosą miastu korzyści, czy straty.
 
Pierwsza galeria powstanie na pl. Szewczyka w ramach przebudowy dworca PKP. Obiekt ten będzie miał 52 tysięcy metrów kwadratowych. Niedaleko, przy ul. Skargi wyrośnie nowoczesny Supersam. Kolejne centrum handlowe powstanie przy ul. Dworcowej w gmachu starego dworca PKP, a czwarta galeria będzie mieścić się w świecącym pustkami hotelu Silesia.
 
Mimo kontrowersji powstanie wszystkich galerii jest już w zasadzie przesądzone. Władze liczą, że będą one miały pozytywny wpływ na ożywienie życia w centrum miasta – podaje „Dziennik Zachodni”.
 

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 22.06.2010 | 2010-06-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Tomaszowskimieszkania na sprzedaż powiat Pszczyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jaworlokale użytkowe na wynajem gmina Gorzkówmieszkania na sprzedaż w Miradźdomy na wynajem w Ostrzeniewiemieszkania na wynajem w Woli Prażmowskiej

Deweloperzy

);