Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Już ponad 200 firm w strefie

2011-09-12

Już ponad 200 firm w strefie

Dwa nowe przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym otrzymały decyzję umożliwiającą działanie na terenie K-S SSE.

Z końcem sierpnia spółka zarządzająca Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną wydała dwa nowe zezwolenia. Numer 200 przypadł przedsiębiorcy Olsa Poland z kapitałem włoskim, zaś 201 firmie Smulders Konstrukcje Lubsko z kapitałem holenderskim.

Olsa Poland współpracuje z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie - produkuje lampy samochodowe dla Fiata, Volkswagena, Renault, Opla i BMW. Włoska spółka zainwestuje co najmniej 44 mln zł i stworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy do końca 2014 r., z czego 70 proc. stanowisk przypadnie kobietom. Inwestycja polegać będzie na rozbudowie istniejącego zakładu przez zakup nieruchomości o łącznej powierzchni 3,1926 ha, budowę hali produkcyjno-magazynowej i zakup nowoczesnych linii technologicznych.

Realizacja projektu Smulders Konstrukcje Lubsko obejmie budowę zakładu na potrzeby produkcji konstrukcji stalowych dla budownictwa oraz energetyki wiatrowej. Spółka planuje zainwestować w linie i rozwiązania technologiczne co najmniej 36 mln zł. Środki mają zostać wydane do 31 grudnia 2013 r., na kiedy przewidziano zakończenie inwestycji. Przedsiębiorca zadeklarował zatrudnienie na terenie strefy co najmniej 50 pracowników.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażmieszkania na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Oławskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Piekary Śląskiedomy na wynajem gmina Białopoledomy na wynajem gmina Sobótkamieszkania na sprzedaż w Wesołowiedomy na wynajem w Sadykierzudomy na sprzedaż w Polków-Sagałach

Deweloperzy

);