Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jubileuszowa edycja Targów Mieszkań i Domów

2008-04-24

Jubileuszowa edycja Targów Mieszkań i Domów

Podczas XX jubileuszowej edycji Targów Mieszkań i Domów oraz VI edycji Targów DÉCOR zwiedzający mogli zapoznać się zarówno z inwestycjami na terenie Warszawy i okolic, jak i spotkać się z deweloperami realizującymi inwestycje w Europie.

Podczas XX jubileuszowej edycji Targów Mieszkań i Domów oraz VI edycji Targów DÉCOR zwiedzający mogli zapoznać się zarówno z inwestycjami na terenie Warszawy i okolic, jak i spotkać się z deweloperami realizującymi inwestycje w Europie. Impreza targowa odbyła się 12-13 kwietnia w Centrum EXPO XXI. Oferta DÉCOR 2008 umożliwiła zwiedzającym poszerzenie swojej wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiosenna edycja targów organizowana przez EME Warsaw cieszyła się dużym zainteresowaniem. W kwietniowy weekend targi odwiedziło 10 000 osób. Goście mieli okazję zapoznać się zarówno z już zrealizowanymi inwestycjami, jak i trwającymi oraz tymi, które będą dopiero realizowane. Podczas targów można było zapoznać się z ofertami mieszkań i domów m.in. w Warszawie i okolicach, Krakowie oraz w różnych regionach Europy, a także dowiedzieć się, jakie są warunki udzielania kredytu przez banki i instytucje finansowe. Targom towarzyszyły seminaria, w czasie których można było zdobyć wiele przydatnych i praktycznych informacji dotyczących poszczególnych etapów zakupu swojego M.

Podczas targów organizatorzy przekazali na rzecz programu społecznego „Rodzina-Dom Budowany Miłością” Fundacji Polsat czek w wysokości 8000 PLN. Rozlosowane zostały także nagrody dla zwiedzających: wycieczka do 6000 zł, kupony do sklepów z meblami Farma Kolonialna na kwotę 2500 PLN oraz Składy Meblowe TOTU na kwotę 1000 PLN, odkurzacz piorący Thomas, podwójny piekarnik Hoover oraz wysokiej klasy ekspresy do kawy firmy Nespresso.

Źródło: EME Warsaw | 2008-04-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Siemiatyckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Biłgorajskidomy na sprzedaż gmina M. Poznańmieszkania na sprzedaż gmina Kietrzmieszkania na wynajem w Oborachmieszkania na sprzedaż w Woli Malkowskiejdomy na wynajem w Ciborach

Deweloperzy

);