Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jubileuszowa edycja Targów Mieszkań i Domów

2008-04-24

Jubileuszowa edycja Targów Mieszkań i Domów

Podczas XX jubileuszowej edycji Targów Mieszkań i Domów oraz VI edycji Targów DÉCOR zwiedzający mogli zapoznać się zarówno z inwestycjami na terenie Warszawy i okolic, jak i spotkać się z deweloperami realizującymi inwestycje w Europie.

Podczas XX jubileuszowej edycji Targów Mieszkań i Domów oraz VI edycji Targów DÉCOR zwiedzający mogli zapoznać się zarówno z inwestycjami na terenie Warszawy i okolic, jak i spotkać się z deweloperami realizującymi inwestycje w Europie. Impreza targowa odbyła się 12-13 kwietnia w Centrum EXPO XXI. Oferta DÉCOR 2008 umożliwiła zwiedzającym poszerzenie swojej wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiosenna edycja targów organizowana przez EME Warsaw cieszyła się dużym zainteresowaniem. W kwietniowy weekend targi odwiedziło 10 000 osób. Goście mieli okazję zapoznać się zarówno z już zrealizowanymi inwestycjami, jak i trwającymi oraz tymi, które będą dopiero realizowane. Podczas targów można było zapoznać się z ofertami mieszkań i domów m.in. w Warszawie i okolicach, Krakowie oraz w różnych regionach Europy, a także dowiedzieć się, jakie są warunki udzielania kredytu przez banki i instytucje finansowe. Targom towarzyszyły seminaria, w czasie których można było zdobyć wiele przydatnych i praktycznych informacji dotyczących poszczególnych etapów zakupu swojego M.

Podczas targów organizatorzy przekazali na rzecz programu społecznego „Rodzina-Dom Budowany Miłością” Fundacji Polsat czek w wysokości 8000 PLN. Rozlosowane zostały także nagrody dla zwiedzających: wycieczka do 6000 zł, kupony do sklepów z meblami Farma Kolonialna na kwotę 2500 PLN oraz Składy Meblowe TOTU na kwotę 1000 PLN, odkurzacz piorący Thomas, podwójny piekarnik Hoover oraz wysokiej klasy ekspresy do kawy firmy Nespresso.

Źródło: EME Warsaw | 2008-04-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajemkamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Żarskidomy na wynajem powiat M. Elblągmieszkania na wynajem gmina Poniatowadomy na sprzedaż gmina Rakoniewicedomy na sprzedaż w Mostkowiemieszkania na wynajem w Sobkowedomy na wynajem w Kamieniu

Deweloperzy

);