Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jubileusz FS ARBET

2011-06-14

Jubileusz FS ARBET

Fabryka Styropianu świętuje dwudziestolecie w Darłówku.

Wspólnicy Fabryki byli zgodni - największym dobrem firmy są jej pracownicy. A obchody jubileuszu przejdą do historii jako jedno z cieplejszych wydarzeń tego typu w całej historii Arbetu.

To właśnie dzięki pracownikom Arbet dynamicznie się rozwija przy jednoczesnej stałej dbałości o jakość produktu.

Impreza odbyła się pod hasłem XX FACTORy. Siedmioro pracowników zostało wynagrodzonych za zasługi dla firmy, za długoletnią pracę i osobisty wkład w rozwój firmy. Laureaci odebrali dyplomy i upominki oraz przyjęli osobiste gratulacje wspólników.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Myszkowskidomy na sprzedaż powiat Łobeskidomy na sprzedaż gmina Łopusznolokale użytkowe na sprzedaż gmina Mirosławiecdomy na sprzedaż w Paprotkachmieszkania na sprzedaż w Krasnyborzedomy na wynajem w Kałkach

Deweloperzy

);