Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jeszcze drożeją, ale wolniej

2006-10-04

Jeszcze drożeją, ale wolniej

Ceny mieszkań, szczególnie małych, jeszcze rosną, ale już nie w takim tempie, jak to było wiosną twierdzą pośrednicy.

Ceny mieszkań, szczególnie małych, jeszcze rosną, ale już nie w takim tempie, jak to było wiosną twierdzą pośrednicy. W Warszawie mieszkanie trzypokojowe w bloku z wielkiej płyty z początków lat 70., tyle że położone w centrum Mokotowa, w chronionym osiedlu, można szybko sprzedać po 7 tys. zł za m kw. Takie same lokale pięć lat temu długo czekały na nabywców w cenie dokładnie o połowę niższej – pisze „Rzeczpospolita”.

Szybki wzrost cen dotyczył w ostatnich miesiącach także nowych mieszkań, do wykończenia, budowanych przez deweloperów. Na tym samym warszawskim Mokotowie w kwietniu można jeszcze było kupić lokal za 5,8 tys. zł za mkw. (oddawany właścicielowi w lipcu br.). W sierpniu w tej samej firmie, w sąsiednim budynku, mieszkania, które mają być gotowe w przyszłym roku, kosztowały już 7 tys. zł za m kw.

Źródło: Anna Sielanko,„Rzeczpospolita”, 02.10.2006 | 2006-10-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Bytomlokale użytkowe na wynajem powiat M. Toruńlokale użytkowe na sprzedaż gmina Zelówmieszkania na wynajem gmina Kraśnikmieszkania na wynajem w Starczanowiedomy na sprzedaż w Przeczycymieszkania na wynajem w Smolicach

Deweloperzy

);