Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jeszcze drożeją, ale wolniej

2006-10-04

Jeszcze drożeją, ale wolniej

Ceny mieszkań, szczególnie małych, jeszcze rosną, ale już nie w takim tempie, jak to było wiosną twierdzą pośrednicy.

Ceny mieszkań, szczególnie małych, jeszcze rosną, ale już nie w takim tempie, jak to było wiosną twierdzą pośrednicy. W Warszawie mieszkanie trzypokojowe w bloku z wielkiej płyty z początków lat 70., tyle że położone w centrum Mokotowa, w chronionym osiedlu, można szybko sprzedać po 7 tys. zł za m kw. Takie same lokale pięć lat temu długo czekały na nabywców w cenie dokładnie o połowę niższej – pisze „Rzeczpospolita”.

Szybki wzrost cen dotyczył w ostatnich miesiącach także nowych mieszkań, do wykończenia, budowanych przez deweloperów. Na tym samym warszawskim Mokotowie w kwietniu można jeszcze było kupić lokal za 5,8 tys. zł za mkw. (oddawany właścicielowi w lipcu br.). W sierpniu w tej samej firmie, w sąsiednim budynku, mieszkania, które mają być gotowe w przyszłym roku, kosztowały już 7 tys. zł za m kw.

Źródło: Anna Sielanko,„Rzeczpospolita”, 02.10.2006 | 2006-10-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Siedlcemieszkania na sprzedaż powiat Myśliborskimieszkania na wynajem gmina Dolicemieszkania na wynajem gmina Sochaczewmieszkania na sprzedaż w Bryszkachdomy na sprzedaż w Strużnicydomy na wynajem w Niesiołowicach

Deweloperzy

);