Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jest wykonawca biurowca WSSE Invest-Park

2011-05-17

Jest wykonawca biurowca WSSE Invest-Park

Nowoczesny biurowiec w wałbrzyskiej SSE.

Kompleksowym wykonawcą obiektu, którego inwestorem jest wałbrzyska SSE (Specjalna Strefa Ekonomiczna), została firma Eiffage Budownictwo Mitex. Do końca III kwartału 2012 roku powstanie tam nowoczesny biurowiec.

Eiffage jest szóstą na świecie firmą, specjalizującą się w budownictwie i koncesjach budowlanych. Polska jest jednym ze stu krajów, w których grupa Eiffage ma swoje przedstawicielstwa. Firma zatrudnia 71 tys. pracowników, a obroty przekraczają 13 miliardów euro.

Wałbrzyska SSE jest jedną z 14 polskich SSE. Powstała ona w 1997 roku i zgodnie z założeniami ma działać do 2020 r. Na terenie SSE w Wałbrzychu działa już ponad 120 polskich i zagranicznych firm.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęmieszkania na wynajemkamienice na wynajemdomy na sprzedaż powiat Kętrzyńskidomy na wynajem powiat Gliwickidomy na sprzedaż gmina Siennica Różanadomy na sprzedaż gmina Bartoszycemieszkania na sprzedaż w Kurczemieszkania na sprzedaż w Bierzwiennej Długiejdomy na wynajem w Braciszowie

Deweloperzy

);