Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jest szansa na oddłużenie mieszkańców Bytomia

Adrianna Szydło | 2019-06-12

Jest szansa na oddłużenie mieszkańców Bytomia
Bytom stwarza mieszkańcom szanse na pozbycie się długu

Istnieje wiele sposób na to, aby odpracować swój dług za lokal mieszkalny. Bytomskie Mieszkania rozpoczęły akcję „Odpracuj swój dług”.

Akcja prowadzona w Bytomiu umożliwi mieszkańcom miasta odpracowanie swojego długu w zamian za wykonanie prac porządkowych. W ubiegłym roku Bytomskie Mieszkania miały do rozpatrzenia aż 107 wniosków na odpracowanie zaległości finansowych za mieszkania. Wartość długu mieszkańców, która została odpracowana, wyniosła łącznie 708 tys. zł. W tym roku już 50 zadłużonych osób zgłosiło chęć podjęcia pracy w zamian za pozbycie się zadłużenia.

Są osoby, rodziny, które tak zapętliły się w zadłużeniach wobec różnych instytucji, że same nie potrafią już sobie pomóc. Staramy się im pokazać, że są różne formy spłaty zadłużenia czynszowego. Jedną z nich jest właśnie odpracowanie długu – informuje Grażyna Bujnicka-Moździerz, dyrektor Bytomskich Mieszkaniań.

Rozpoczęta została akcja informacyjna, skierowana do osób z zadłużeniem. Poprzez różnego rodzaju plakaty i ulotki Bytomskie Mieszkania będą zawiadamiać mieszkańców o istniejących sposobach i szansach na uregulowanie zaległych należności.

Dłużnicy chcący skorzystać z możliwości odpracowania długu muszą zgłosić do Bytomskich Mieszkań lub Punktu Obsługi Mieszkańca chęć przystąpienia do akcji. O taką możliwość może starać się każda pełnoletnia osoba lub całe rodziny. Osoba zadłużona może również wybrać sposób, w jaki „odrobi” zadłużenie. Wśród proponowanych opcji są prace porządkowe oraz ogrodnicze, m.in. sprzątanie, prace remontowe oraz pielęgnacja terenów zielonych.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2019-06-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemdomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Suskimieszkania na wynajem powiat Sztumskidomy na sprzedaż gmina Jastrowiemieszkania na wynajem gmina Frysztakmieszkania na wynajem w Michałówcedomy na wynajem w Hutamieszkania na sprzedaż w Woli Okrzejskiej

Deweloperzy

);