Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jeśli inwestować, to w londyńskim City

2009-06-09

Jeśli inwestować, to w londyńskim City

Spadek wartości lokali biurowych w londyńskim City jest tak głęboki, że dziś te pomieszczenia stanowią dla międzynarodowych inwestorów jedyną okazję do zrobienia dobrego interesu.

Spadek wartości lokali biurowych w londyńskim City jest tak głęboki, że dziś te pomieszczenia stanowią dla międzynarodowych inwestorów jedyną okazję do zrobienia dobrego interesu – donosi „Gazeta Prawna”.

Dziennik, powołując się na brytyjski „Financial Times”, podkreśla, że w Wielkiej Brytanii w okresie 2008–2010 przychody z inwestycji będą najgorsze od 1921 r. Jak wynika z przygotowanego przez firmę doradczą DTZ raportu o nieruchomościach biurowych, na żadnym z 38 badanych rynków w Europie, Azji i Pacyfiku oraz Amerykach nie doszło do tak gwałtownej korekty cen – czytamy.

Wartość nieruchomości biurowych na londyńskim West Endzie, w Madrycie, Paryżu i Sydney osiągnie w tym roku poziom, przy którym warto będzie w nie inwestować. Na większości pozostałych rynków atrakcyjne możliwości pojawią się dopiero w II połowie 2010 r. – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 9.06.2009 | 2009-06-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na zamianęmieszkania na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Gryfickidomy na wynajem powiat Leżajskilokale użytkowe na wynajem gmina Warlubiedomy na wynajem gmina Dzierzgowomieszkania na wynajem w Zastowie Polanowskimmieszkania na sprzedaż w Górze Włodowskiejdomy na wynajem w Lubiatowie

Deweloperzy

);