Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jelenia Góra stawia na kulturę

2010-06-18

Jelenia Góra stawia na kulturę

Władze Jeleniej Góry chcą, aby miasto rozwinęło się pod względem kulturalnym. W tym celu zaplanowano szereg inwestycji, które mają zmodernizować miejskie instytucje kulturalne.

Władze Jeleniej Góry chcą, aby miasto rozwinęło się pod względem kulturalnym. W tym celu zaplanowano szereg inwestycji, które mają zmodernizować miejskie instytucje kulturalne. Będzie to możliwe przede wszystkim dzięki środkom unijnym – informuje „Gazeta Wrocławska”.

Pierwszym z obiektów, który doczeka się remontu będzie Teatr Zdrojowy w Cieplicach. Kolejne na liście jest Muzeum Karkonoskie, które może pochwalić się ponad stuletnią historią. Teraz zyska ono dodatkowe 2400 metrów kwadratowych powierzchni. Jeszcze w czerwcu tego roku ruszą także prace remontowe w Jeleniogórskim Centrum Kultury.
 
Inwestycji nie udałoby się zrealizować bez pomocy finansowej Unii Europejskiej. To ona pokryje większość kosztów, natomiast resztę dołoży urząd marszałkowski – czytamy.
 

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 28.05.2010 | 2010-06-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania na wynajemdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Suwalskidomy na sprzedaż powiat Bielskimieszkania na wynajem gmina Iłowalokale użytkowe na sprzedaż gmina Orlamieszkania na wynajem w Kokotowiedomy na wynajem w Nowej Piasecznicymieszkania na sprzedaż w Laskach

Deweloperzy

);