Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jedyna okazja, by kupić mieszkanie

2011-03-03

Jedyna okazja, by kupić mieszkanie

Targi mieszkaniowe są jedyną okazją, gdzie zainteresowani kupnem mieszkania mogą spotkać w jednym miejscu wielu specjalistów.

Targi mieszkaniowe są jedyną okazją, gdzie zainteresowani kupnem mieszkania mogą spotkać w jednym miejscu wielu specjalistów, którzy zajmują się tematyką nieruchomości i związanych z tym zagadnień. Dzięki skorzystaniu z oferty targów można zaoszczędzić wielu godzin, które poświęcilibyśmy na przeglądanie gazet i portali z ogłoszeniami.

12 i 13 marca hala Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 stanie się miejscem, w którym jednocześnie będzie można znaleźć szeroką gamę ofert mieszkaniowych i kredytowych. Poruszanie się po targach ułatwi specjalna mapa-przewodnik, którą otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.
 
- Targi Mieszkań i Domów odbywają się we Wrocławiu już od czterech lat i przez ten czas wypracowały sobie markę jako najlepsza i najbardziej popularna targowa impreza nieruchomościowa w stolicy Dolnego Śląska. Tysiące zwiedzających podczas każdej edycji są tego najlepszym dowodem. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jak zwykle dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo właśnie na naszych targach znaleźli wymarzone mieszkanie lub dom. A dawno już nie było do tego lepszej okazji – kryzys na rynku mieszkaniowym jest już za nami, kredyty hipoteczne tanieją i są coraz bardziej dostępne, a deweloperzy wznowili inwestycje. Co ważniejsze – dostosowali je do preferencji nabywców i stawiają na najbardziej poszukiwane obecnie mieszkania z segmentu popularnego. - zapowiada Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres SA, organizatora targów.
 
Zwiedzający otrzymają także towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Wrocław i okolice, wiosna 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażinne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemdomy na sprzedaż powiat Ropczycko-Sędziszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Zambrowskidomy na wynajem gmina Janów Podlaskidomy na wynajem gmina Krasocindomy na wynajem w Krukówkumieszkania na sprzedaż w Sarnikierzudomy na wynajem w Wysokie

Deweloperzy

);