Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jednak powstanie U-Tower

2011-05-19

Jednak powstanie U-Tower

W Poznaniu u zbiegu ul. Witosa i al. Solidarności powstanie 12-kondygnacyjny budynek mieszkalno-biurowy U-Tower.

U zbiegu ul. Witosa i al. Solidarności powstanie 12-kondygnacyjny budynek mieszkalno-biurowy U-Tower. Firma Urbano planuje rozpocząć budowę w pierwszej połowie 2012 r.- czytamy w „Głosie Wielkopolski”.

Inwestor chciał rozpocząć prace jeszcze w tym roku, jednak napotkał na protesty ze strony sąsiadów, którzy nie chcą by w okolicy powstał tak wysoki budynek. W lutym postępowanie administracyjne prowadzone przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze zakończyło się korzystnie dla inwestora. Firma ma zamiar uzyskać pozwolenie na budowę do stycznia 2012 r., a jeszcze w marcu rozpocząć roboty budowlane, które trwać mają do października.

W U-Tower dwie najniżej położone kondygnacje będą pełniły funkcje biurowo-biznesowe. Na piętrach od 3 do 10 powstaną apartamenty, natomiast na dwóch ostatnich poziomach zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni ok. 230 m kw.

Źródło: „Głos Wielkopolski” 17.05.2011 | 2011-05-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajeminne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Grajewskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Zielona Góramieszkania na sprzedaż gmina Wołczynmieszkania na sprzedaż gmina Moskorzewmieszkania na sprzedaż w Łęcemieszkania na sprzedaż w Osieczu Wielkimdomy na wynajem w Siedlicach

Deweloperzy

);