Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jakie polskie miasto trafiło do rankingu „The Guardian”?

Maria Gil | 2019-11-29

Jakie polskie miasto trafiło do rankingu „The Guardian”?
Gdzie warto się wybrać na zimowy odpoczynek?

W brytyjskim dzienniku oceniono europejskie miasta. Co Brytyjczycy docenili w naszym kraju?

Czytelnicy „The Guardian” wybrali Bukowinę Tatrzańską. Górska miejscowość położona na południu Polski przyciąga turystów dobrymi stokami narciarskimi oferującymi różne stopnie trudności – Wierch Olszański z trasami dla początkujących oraz Wierch Rusiń-Ski, z którego częściej korzystają już bardziej doświadczeni narciarze. Za warte odwiedzenia miejsce, zwłaszcza po intensywnym wysiłku fizycznym, uznano Termy Bukovina z kompleksem nowoczesnych basenów termalnych. W otoczeniu górskich widoków można skorzystać z szerokiej oferty kulinarnej przeróżnych kawiarni i restauracji oferujących nie tylko możliwość degustacji lokalnych specjałów, ale i oryginalnych potraw kuchni europejskiej. Bukowina jest często określana jako zimowa stolica Polski, również ze względu na bliskie położenie Zakopanego i szlaków turystycznych prowadzących np. do Morskiego Oka.

Do najlepszej dziesiątki trafiły również włoskie San Candido położone w Dolomitach w parku przyrody Three Peaks, francuski Strasburg z jarmarkiem bożonarodzeniowym i niemiecki Czarny Las ze wspaniałymi walorami krajobrazowymi. Oprócz nich rekomendowano także szwedzkie Östergötland, czeskie Karkonosze, hiszpańskie Boí, norweskie Røros, austriackie Salzkammergut i słowiańskie Velika Planina.

Przy opisie każdego z miast zawarto opinie poszczególnych turystów, przegląd miejsc oferujących zakwaterowanie oraz przykładowe ceny za posiłki.

Źródło: KRN.pl | 2019-11-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


3.8

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Tarnobrzeglokale użytkowe na wynajem powiat Mikołowskilokale użytkowe na wynajem gmina Nowy Żmigróddomy na sprzedaż gmina Dragaczdomy na wynajem w Kątachdomy na sprzedaż w Nowym Młyniedomy na wynajem w Bratwinie

Deweloperzy

);