Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jak będzie wyglądała nowa Łacina

2007-12-11

Jak będzie wyglądała nowa Łacina

Podziemne przejścia pod rondem Rataje, szersza ul. Krzywoustego, drogowy ring oraz wielkie centrum handlowe i nowe mieszkania w miejscu, gdzie dziś jest łąka.

Podziemne przejścia pod rondem Rataje, szersza ul. Krzywoustego, drogowy ring oraz wielkie centrum handlowe i nowe mieszkania w miejscu, gdzie dziś jest łąka. Tak ma wyglądać część poznańskiej Łaciny w 2011 r. – podaje „Gazeta Wyborcza”.

Jak czytamy dalej, inwestor (firma Apsys) zakłada, że do końca 2008 r. będzie miała pozwolenie na budowę, a w 2009 r. ruszą roboty, dzięki którym na początku 2011 r. w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Rataje zostanie oddane do użytku centrum rozrywkowe z wielosalowym kinem, biurowce oraz nowe osiedle. W niedalekiej przyszłości planowana jest także budowa kolejnego centrum handlowego – Galerii Malta na terenach położonych pomiędzy ul. Baraniaka a torami tramwajowymi.

Oprócz tych inwestycji, w centralnej części nowej dzielnicy, przed najwyższym obecnie budynkiem osiedla Atanera, powstanie plac oraz kościół. Wzdłuż trasy tramwajowej oraz ul. Katowickiej od Malty aż po ul. Krzywoustego mają z kolei prowadzić dwa krzyżujące się bulwary dla pieszych – czytamy w Gazecie.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 7.12.2007 | 2007-12-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Nakielskidomy na sprzedaż powiat Radziejowskilokale użytkowe na wynajem gmina Milanóweklokale użytkowe na sprzedaż gmina Gołdapmieszkania na wynajem w Ratajachdomy na wynajem w Kotórzu Małymmieszkania na sprzedaż w Borkowiźnie

Deweloperzy

);