Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

IVG dalej kupuje w Warszawie

2011-07-04

IVG dalej kupuje w Warszawie

Fundusz IVG Institutional Funds GmbH zakupił nową nieruchomość w centrum stolicy.

Z końcem czerwca 2011 r. IVG zakupił od PK5, spółki celowej należącej do ARKA BZ WBK, nieruchomość zlokalizowaną przy Al. Ujazdowskich w Warszawie. Wartość transakcji oszacowano na 18 mln euro. Po mokotowskim BTC Office Center i Victoria Building na Woli jest to trzeci biurowiec zakupiony przez IVG w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Nasi inwestorzy coraz przychylniej patrzą na rynek biurowy w Polsce, doceniając jakość oferowanych przez nas produktów inwestycyjnych. Jest to pierwszy budynek zakupiony przez IVG do nowo utworzonego funduszu nieruchomościowego – IVG Warschau Fonds, którego docelowy portfel powinien osiągnąć wartość około 250-300 milionów euro - mówi Maciej Zajdel, Prezes Zarządu IVG Poland.

Obecnie biurowiec sąsiadujący z Sejmem w całości wynajmowany jest przez polską firmę prawniczą – Wardyński i Wspólnicy.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Nowosądeckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Kaliszdomy na wynajem gmina Budzyńdomy na wynajem gmina Ryjewodomy na sprzedaż w Strzałkowiemieszkania na sprzedaż w Pasymiedomy na wynajem w Grochowisce

Deweloperzy

);