Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Irlandzki deweloper buduje biurowce na Zabłociu

2008-07-08

Irlandzki deweloper buduje biurowce na Zabłociu

Za niecały miesiąc na Zabłociu rozpocznie się budowa biurowego kompleksu Enterprise Park, gdzie docelowo mają stanąć trzy biurowce. Wykonawcą inwestycji jest irlandzka firma Quinlan Private Golub.

Za niecały miesiąc na Zabłociu rozpocznie się budowa biurowego kompleksu Enterprise Park, gdzie docelowo mają stanąć trzy biurowce. Wykonawcą inwestycji jest irlandzka firma Quinlan Private Golub – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Kompleks obejmować ma trzy biurowce klasy A o łącznej powierzchni 28 tysięcy metrów kwadratowych. Deweloper otrzymał pozwolenie na budowę kilka tygodni temu, prace wyburzeniowe starych budynków przemysłowych na terenie obejmującym inwestycję już się rozpoczęły. Budowa samego centrum ma ruszyć za około cztery tygodnie. Dwa z trzech powstających biurowców ukończone zostaną w trzecim kwartale roku 2009, budowa trzeciego ma zakończyć się w okolicy drugiej połowy 2010 roku.

Jak czytamy dalej, zagraniczny inwestor liczy, iż dobra lokalizacja centrum biznesowego korzystnie wpłynie na dalszy rozwój inwestycji oraz przyciągnie te firmy, które nadal szukają dogodnego miejsca na swą siedzibę w Krakowie. Już teraz pojawiają się chętni do najmu powierzchni biurowej w mającym powstać kompleksie. Analitycy utrzymują, iż przy obecnym popycie i sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych, zapotrzebowanie na lokale biurowe o podwyższonym standardzie wciąż będzie wzrastać. Irlandzki deweloper może być zatem pewny, że wszystkie nowo wybudowane lokale biurowe znajdą swoich nabywców. Co więcej, zainteresowanych zachęcić może również niska cena najmu, wstępnie ustalona przez dewelopera na 17 euro za metr kwadratowy.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 24.06.2008 | 2008-07-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Krosnolokale użytkowe na wynajem powiat Nidzickimieszkania na wynajem gmina Wisznia Maładomy na wynajem gmina Parysówmieszkania na sprzedaż w Radaczewiedomy na sprzedaż w Wielkie Poledomy na wynajem w Wiesiołowie

Deweloperzy

);