Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Irlandzka wyprzedaż

2011-04-15

Irlandzka wyprzedaż

W Dublinie zakończyła się wielka aukcja nieruchomości, na której lokale można było kupić nawet za 25 proc. ich wartości.

W Dublinie zakończyła się wielka aukcja nieruchomości, których właścicieli nie było stać na spłatę kredytów hipotecznych. Hitem odbywającej się w stolicy Irlandii licytacji był wart 2 mln euro luksusowy apartement przy Raglan Lane, którego cenę minimalną ustalono na 600 tys. euro, a ostatecznie został sprzedany za 550 tys. euro.

Aukcja organizowana przez londyńskie Allsop Auctions i dublińskie Space Real Estate wywołała ogromne zainteresowanie inwestorów. W sali hotelu Shelbourne znalazło się miejsce dla tysiąca uczestników licytacji.

Zamiarem organizatorów było ustalenie faktycznej ceny rynkowej nieruchomości, które w wyniku kryzysu na irlandzkim rynku nieruchomości znacząco straciły na wartości. Do licytacji wystawiono 84 nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, głównie z Dublina i okolic.

Źródło: KRN.pl | 2011-04-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęhale i magazyny na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Świdnickidomy na wynajem powiat Sieradzkimieszkania na sprzedaż gmina Lubrzalokale użytkowe na sprzedaż gmina Ceranówmieszkania na sprzedaż w Woli Adamowejmieszkania na wynajem w Józefowiedomy na wynajem w Polesie

Deweloperzy

);