Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Inwestycje w Radomiu

2011-03-04

Inwestycje w Radomiu

Stowarzyszenie "Radomskie Inwestycje" chce walczyć o rozwój miasta.

Stowarzyszenie „Radomskie Inwestycje” właśnie zostało zarejestrowane. Na stronie internetowej  organizacji, która zostanie uruchomiona w najbliższym czasie, będzie można przeczytać o inwestycjach, które będą realizowane na terenie miasta.
 
Na portalu internetowym – radomnews.pl – czytamy, że informowanie mieszkańców na temat urbanistyki i architektury Radomia, ogólna promocja miasta ze szczególnym naciskiem na inwestycje oraz wymiana doświadczeń inwestorów, czy informacji pomiędzy zainteresowanymi, to tylko niektóre cele jakie zamierza realizować stowarzyszenie.
 
Organizacja chce zacząć od inicjatywy dotyczącej drogi ekspresowej na trasie Piotrków-Radom-Lublin (S12). Chce mieć wpływ na to, jak będzie rozwijać się miasto i region, którego chcą być czynnym reprezentantem.

Źródło: radomnews.pl | 2011-03-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat Puławskidomy na wynajem powiat Kolbuszowskidomy na sprzedaż gmina Stara Dąbrowamieszkania na sprzedaż gmina Iłżadomy na sprzedaż w Krzczonowiedomy na sprzedaż w Dzikowiemieszkania na wynajem w Cisku

Deweloperzy

);