Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

„Investing in Poland” po raz trzeci

2011-09-23

„Investing in Poland” po raz trzeci

Odpowiedzi na kluczowe pytania o inwestycje w Polsce opublikowano w raporcie Warsaw Business Journal.

„Investing in Poland” jest corocznym raportem, wydawanym przez Warsaw Business Journal. W tegorocznej, trzeciej edycji, specjaliści starali się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące polskiego rynku inwestycyjnego. Partnerami merytorycznymi publikacji są PwC i PAIiIZ. Przewodnik dla przedsiębiorców, szczególnie kierowany jest do firm zagranicznych.

Publikacja prezentuje potencjał gospodarczy województw i regionów, w tym przede wszystkim miejsc atrakcyjnych dla potencjalnych inwestorów (m.in. SSE i parków technologicznych). Raport zawiera także prognozy rozwoju regionalnego i postępu w sektorach gospodarki. W treści opracowania zawarte zostały analizy przepisów regulujących działalność gospodarczą w Polsce, informacje dotyczące polskiej gospodarki, infrastruktury, podstawowych regulacji prawnych i podatkowych.

Autorzy podkreślili umacniającą się renomę Polski jako miejsca o stabilnej sytuacji ekonomicznej, w którym kapitał zagraniczny coraz częściej szuka bezpiecznych inwestycji. Według specjalistów, Polska wykazuje znaczny potencjał osiągania wysokich zysków przy relatywnie niskim ryzyku. Mimo rozwoju, wiele pozostaje wciąż do zrobienia – słabymi stronami kraju pozostają infrastruktura, zachęty fiskalne dla potencjalnych inwestorów i aktywna rola państwa we wspieraniu inicjatyw gospodarczych.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Węgrowskidomy na sprzedaż powiat Opolskimieszkania na sprzedaż gmina Buczeklokale użytkowe na wynajem gmina M. Katowicemieszkania na wynajem w Piekarachdomy na sprzedaż w Gwoździancemieszkania na wynajem w Jaworniku Ruskim

Deweloperzy

);