Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Inkubator przedsiębiorczości

2011-08-01

Inkubator przedsiębiorczości

Inkubator przedsiębiorczości w Prudniku powstanie w dwóch nieczynnych budynkach: dawnej szkole podstawowej nr 2 i starym kinie „Wolność”.

Budynki, w których znajdować się będzie inkubator, muszą zostać przebudowane, dlatego Urząd Miejski w Prudniku ogłosił przetarg na zmianę sposobu użytkowania dawnej szkoły i kina. Kto wygrał przetarg, będzie wiadomo w sierpniu. Szacowany koszt robót wyniesie 7 mln zł, z czego 85 proc. pokryje Regionalny Program Operacyjny.

Inkubator dysponuje powierzchnią liczącą ok. 2 tys. m kw. W planacjh jest 46 lokali dla przedsiębiorców, którzy zaczynają działalność gospodarczą. W dawnej szkole na pl. Zamkowym powstaną biura firm doradczych, gabinety medyczne, kancelarie prawne i lokal gastronomiczny. Z kolei w miejscu nieczynnego od lat 90. kina  będą działały firmy zajmujące się działalnością kulturalną i rekreacyjną m.in. szkoła tańca towarzyskiego, kręgielnia, siłownia i lokal gastronomiczny.

Przebudowa ma potrwać do 2013 r., a zarządzaniem inkubatorem przedsiębiorczości zajmować się będzie Agencja Promocji i Rozwoju Gminy, która nie zaczęła jeszcze działalności, choć formalnie została już powołana.

Inkubator da szansę młodym i początkującym przedsiębiorcom na rozwój własnego biznesu.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na zamianędomy na wynajem powiat Pruszkowskimieszkania na sprzedaż powiat M. Grudziądzlokale użytkowe na wynajem gmina Beskomieszkania na sprzedaż gmina Radomskodomy na wynajem w Kawęczyniemieszkania na sprzedaż w Lądymieszkania na sprzedaż w Pastwie

Deweloperzy

);