Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Inauguracja klubu Sztuka Architektury

2011-10-19

Inauguracja klubu Sztuka Architektury

20 października o godzinie 11.00 w lokalu Stowarzyszenia Stacja Muranów przy ul. Andersa 13 odbędzie się pierwsze spotkanie klubu.

Klub Sztuka Architektury na stołecznym Muranowie zainauguruje swoją działalność debatą na temat kształcenia architektonicznego dzieci i młodzieży. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 20 października o godzinie 11.00 w lokalu Stowarzyszenia Stacja Muranów przy ul. Andersa 13.

Pretekstem do dyskusji będzie wydana przez Media Rodzina książka pt. „Uwaga! Budowa” – polskie tłumaczenie niemieckiego wydania, które w 2009 r. wprowadził na rynek Gerstenberg. Podręcznik ten przedstawia młodemu czytelnikowi cały proces powstawania domu. Uczy, że nawet złożony plan można wcielić w życie pod warunkiem, że dysponuje się odpowiednią wiedzą i zdolnościami organizacyjnymi.

Nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy jest wspólnym przedsięwzięciem stowarzyszenia Stacja Muranów oraz wortalu sztuka-architektury.pl. W klubie odbywać się będą dyskusje, wykłady, projekcje filmów i spotkania poświęcone architekturze i współczesnej kulturze.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy na wynajemkamienice do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Tureckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Żywieckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Tczewmieszkania na wynajem gmina Krościenko nad Dunajcemmieszkania na wynajem w Litewkimieszkania na wynajem w Zakościeledomy na wynajem w Ostrówkach

Deweloperzy

);