Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

IKEA się rozbudowuje

2009-10-28

IKEA się rozbudowuje

Trwa rozbudowa krakowskiego sklepu IKEA. Docelowo uzyska on powierzchnię blisko 28 tys. m kw.

Trwa rozbudowa krakowskiego sklepu IKEA. Docelowo uzyska on powierzchnię blisko 28 tys. m kw. – podaje „Dziennik Polski”.

Powstaną nowe części sklepu: ekspozycyjna, magazynowa, restauracyjna, parkingowa oraz kąciki dziecięce. Jak czytamy dalej, gdy projekt rozbudowy zostanie zakończony, IKEA będzie miała dwie kondygnacje. Na parterze będzie dostępna hala targowa, magazyn samoobsługowy i wewnętrzny, kasy, dział obsługi klienta, sklepik szwedzki i bistro, hall wejściowy oraz kącik zabaw dzieci, na piętrze zaś znajdować się będą pomieszczenia biurowe oraz nowa, większa restauracja, jak również część ekspozycyjno-meblowa.

Krakowska IKEA, została otwarta w 1998 r. i – jak podkreśla „Dziennik Polski” – jest jedną z najchętniej odwiedzanych sieci w Polsce. Obecnie sklep zajmuje powierzchnię 12 tys. m kw. IKEA powstała w 1948 r. w małej wiosce w Szwecji. Jej założycielem był 17-letni Ingvar Kamprad. Dzisiaj Grupa IKEA rozrosła się do potężnych rozmiarów i zatrudnia w 24 krajach 128 tys. pracowników.

 

 

Źródło: „Dziennik Polski” 21.10.2009 | 2009-10-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Poddębickidomy na wynajem powiat Bytowskimieszkania na wynajem gmina Lubinmieszkania na sprzedaż gmina Choczdomy na sprzedaż w Przedmieściu Czudeckimdomy na sprzedaż w Dziadkowskiedomy na sprzedaż w Kiedrzynie

Deweloperzy

);