Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hotele przyspieszają

2011-02-23

Hotele przyspieszają

Perspektywy branży hotelarskiej w 2011 r. rysują się optymistycznie. Do końca roku zostanie oddanych przeszło 100 dużych obiektów.

Perspektywy branży hotelarskiej w 2011 r. rysują się optymistycznie – podaje „Rzeczpospolita”. Spodziewane obłożenie kształtuje się na poziomie 60 proc., czyli o 5 proc. wyższym niż w roku 2010. Jak wynika z opinii analityków, zwiększone obłożenie wpłynie także na wzrost średnich cen, które powinny sytuować się w granicach 70 euro (64 euro w roku ubiegłym).

Największe nadzieje hotelarzy wiążą się z napływem gości biznesowych oraz organizacją konferencji i imprez. Znaczący wpływ będzie miała w tym względzie polska prezydencja Unii Europejskiej.

Poprawa sytuacji na rynku powoduje także ożywienie inwestycyjne – informuje „Rzeczpospolita”. Odmrażane są duże projekty, m.in. należące do Orbisu hotele Ibis i Etap w Warszawie. Największe inwestycje, takie jak hotel Gołębiewski w Karpaczu czy Gromada w Krakowie, są warte łącznie nawet 500 mln zł. Ogółem do końca 2011 r. zostanie oddanych przeszło 100 dużych obiektów hotelowych. Transakcje na rynku nieruchomości hotelarskich mogą wygenerować nawet 1,5 mld zł.

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2011-02-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupieniakamienice do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Nidzickilokale użytkowe na wynajem powiat Braniewskidomy na sprzedaż gmina Paszowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Świekatowodomy na wynajem w Borecznii Wielkiejdomy na sprzedaż w Zaborowiedomy na wynajem w Nowinach

Deweloperzy

);