Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hostele wyróżnione

2012-03-07

Hostele wyróżnione

W rywalizacji najlepszych tanich kwater udział wzięło ponad 20 tys. lokali z przeszło 3 500 miast. Zwyciężyły trzy krakowskie obiekty.

W rywalizacji „Awards for Excellence 2012” – najlepszych tanich kwater, udział wzięło ponad 20 tys. lokali z przeszło 3 500 miast. Nagrody przyznano trzem krakowskim hostelom.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było posiadanie co najmniej 25 recenzji i rezerwacji. Nagrody przyznano wyłącznie na podstawie ocen gości, którzy faktycznie dokonali rezerwacji oraz mieszkali w kwaterach. Obiekt Greg&Tom otrzymał wyróżnienie w kategorii „Trzy Najlepsze Posiadłości w Europie”. Mama’s Hostel nagrodzono w kategorii „Najlepsza Lokalizacja”, a Hostel Deco jako „Najlepszy Hotel Rodzinny”.

Coroczny konkurs organizuje HostelBookers – portal pomagający w wysziwaniu ofert w branży tanich kwater.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniainne nieruchomości na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Poznańskimieszkania na wynajem powiat Lipnowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wyśmierzycemieszkania na sprzedaż gmina Wiskitkimieszkania na sprzedaż w Koźminiemieszkania na wynajem w Skarbiszowicachdomy na wynajem w Jezioranach

Deweloperzy

);