Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hilton we Wrocławiu

2008-11-03

Hilton we Wrocławiu

Zaprezentowano projekt luksusowego hotelu Hilton we Wrocławiu. Budynek ma zostać oddany do użytku w 2011 roku.

Zaprezentowano projekt luksusowego hotelu Hilton we Wrocławiu. Budynek ma zostać oddany do użytku w 2011 roku – informuje „Gazeta Wrocławska”. Hotel, którego budowa już się zaczęła między Galerią Dominikańską a gmachem głównym Poczty Polskiej, został zaprojektowany przez znanych architektów z Paryża – Asafa Gottesman’a i Ami Szmelcman. Pierwotnie chcieli oni zbudować hotel ze specjalnego sztucznego tworzywa – corianu, który nie posiada jednak w Polsce wymaganego certyfikatu – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Jak czytamy dalej, corian rozszczepiałby promienie słoneczne, dzięki czemu powstałby niesamowity efekt wizualny, a cały obiekt byłby zupełnie gładki. Jednak architekci najprawdopodobniej będą musieli się zadowolić zwykłymi materiałami budowlanymi, a podobny efekt uzyskają dzięki otoczeniu szklaną powłoką całego budynku. Goście będą mogli skorzystać m.in. z gabinetów SPA, basenu czy nowoczesnej sali konferencyjnej.
 
Na trzech pierwszych piętrach znajdzie się 250 pokoi hotelowych (po 32 m kw.), natomiast na wyższych kondygnacjach – apartamenty do kupienia (o powierzchni od 32-120 m kw., w cenach od 4,5 tys. do 6 tys. euro za metr). Architekci zadbali o ich uniwersalność, ponieważ będzie można w nich zarówno mieszkać, jak i pracować – podkreśla dziennik.

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 22.10.2008 | 2008-11-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Starachowickimieszkania na sprzedaż powiat Działdowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Trzyciążmieszkania na wynajem gmina Drwiniamieszkania na sprzedaż w Niesłuchowiedomy na sprzedaż w Sucharzowiemieszkania na wynajem w Krępej Górnej

Deweloperzy

);